استخدام حقوقی استخدام حقوقی

13 خرداد 1397 , 10:08
استخدام 13 خرداد 1397

استخدام 13 خرداد 1397

این بخش شامل آگهی های استخدام مرتبط با رشته حقوق است .

داتیکان: مؤسسه توسعه خدمات حقوقی داتیکان با توجه به نیاز جامعه حقوقی، اخبار استخدامی مرتبط با رشته حقوق را به صورت روزانه منتشر می‌کند.

به گزارش داتیکان تمامی آگهی‌های جذب نیرو در سراسر کشور که با رشته حقوق در ارتباط هستند، در بخش «استخدام حقوقی » قابل مشاهده می‌باشند. آگهی‌های استخدام امروز  13  خرداد 1397- در ادامه آمده است:

 

کارمند حقوقی

معتبرترین و قدیمی ترین کلینیک در زمینه در ارائه خدمات کاشت مو، ابرو ، کلیه خدمات پوست ، لیزر ، زیبایی و….، با مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، در محیطی سالم ، پویا و با تامین امنیت شغلی ، از یک نفر دارای مدرک لیسانس حقوق دعوت به همکاری می نماید.

آدرس ایمیل جهت ارسال رزمه : sresume97@Gmail.com

 

وکیل

به دو نفر وکیل خانم جهت همکاری در موسسه حقوقی در تهران نیازمندیم.
متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند.

تلفن تماس : 02144954352

 

وکیل و مشاور حقوقی

شرکت کاوشگران ارتباط نوین یکتا جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از وکیل و مشاور حقوقی آشنا به جرایم رایانه ای و سایبری دعوت ه همکاری می نماید.

آدرس ایمیل جهت ارسال رزمه : job@ernyka.com

 

کارشناس حقوقی

دپارتمان ثبتی و حقوقی عرش ملل جهت تکمیل منابع انسانی کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید.

آدرس ایمیل جهت ارسال رزمه : Arshemelal@gmail.com

 

کاربر حقوقی

دفتر خدمات الکترونیک قضایی جهت تکمیل کادر حقوقی،قضایی خود در استان تهران از نفر خانم دارای مدرک لیسانس حقوقی در رشته قضایی و مسلط به تایپ و icdl دعوت به همکاری می نماید.

آدرس ایمیل جهت ارسال رزمه :kh.electroghazaei@gmail.com

  • منبع : www.datikan.com
  • بازدید : 338
کد امنیتی * CAPTCHA reload_32