رویدادهای حقوقی رویدادهای حقوقی

22 خرداد 1397 , 09:53
ورود نظارتی کمیسیون فرهنگی مجلس به اعزام فله‌ای افراد مرتبط و غیرمرتبط به جام جهانی

ورود نظارتی کمیسیون فرهنگی مجلس به اعزام فله‌ای افراد مرتبط و غیرمرتبط به جام جهانی

در حق نمایندگان مجلس ظلم شد و مسئله اعزام آن‌ها بزرگنمایی شد

داتیکان: عضو کمیسیون فرهنگی مجلس اعزام فله‌ای افراد مرتبط و غیرمرتبط به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با پول بیت المال را تخلف دانست و از ورود نظارتی کمیسیون خود به این موضوع خبر داد.

سیدصادق طباطبایی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره تعداد بالای اعزام افراد مسئول و غیر مسئول به مسابقات جام جهانی فوتبال روسیه 2018 از طرف فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش، عنوان کرد: اعزام فله‌ای این تعداد افراد مرتبط و غیر مرتبط در این شرایط اقتصادی به صلاح کشور نیست و موجب نارضایتی افکاتر عمومی می‌‎شود.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در این میان در حق نمایندگان مجلس ظلم شد و مسئله اعزام آن‌ها بزرگنمایی شد، افزود: هر یک از نمایندگان در چنین سفرهایی مأموریت‌ها و شرح وظایفی دارند ولی اعزام این تعداد کارمند و مدیران کل استانی به روسیه برای ما جای سئوال دارد.

این نماینده مردم در مجلس در عین حال معتقد است همراهی یک نماینده در کنار تیم در هر مسابقه برای  چنین مسابقاتی کافی بود ولی به هر روی لیست منتشر شده در رابطه با اعزام نمایندگان بیش از حد معمول بود که البته اکثر نمایندگان درون لیست یک به یک از رفتن به این سفر انصراف دادند.

طباطبایی‌نژاد افزود: بهتر بود به طور طبیعی برای هر مسابقه که یک نماینده در کنار تیم حضور داشت چرا که حضور مسئولانی در سطح وزیر ورزش و جوانان و نمایندگان علاوه بر قوت قلب برای کادر تیم ملی تأثیر بالایی نیز خواهد داشت.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کمیسیون فرهنگی با توجه به آمار بالای افراد اعزامی‌ به جام جهانی روسیه و صرف هزینه آن از بیت المال به این مسئله ورود و در صورت تخلف با مسئولان امر برخورد نظارتی خواهد کرد.

  • منبع : http://www.icana.ir
  • بازدید : 208
کد امنیتی * CAPTCHA reload_32