استخدام حقوقی استخدام حقوقی

17 تیر 1397 , 12:09
استخدام 17  تیر  1397

استخدام 17 تیر 1397

این بخش شامل آگهی های استخدام مرتبط با رشته حقوق است .

داتیکان: مؤسسه توسعه خدمات حقوقی داتیکان با توجه به نیاز جامعه حقوقی، اخبار استخدامی مرتبط با رشته حقوق را به صورت روزانه منتشر می‌کند.

به گزارش داتیکان تمامی آگهی‌های جذب نیرو در سراسر کشور که با رشته حقوق در ارتباط هستند، در بخش «استخدام حقوقی » قابل مشاهده می‌باشند. آگهی‌های استخدام امروز  17 تیر  1397- در ادامه آمده است:

 

 

کارمند ثبتی

موسسه حقوقی هدف برترفردای پاسارگاد جهت تکمیل کادر اداری خود در استان تهران از یک نفر خانم  با تسلط کامل به امور ثبتی برند کارت بازرگانی دعوت به همکاری می نماید.

تلفن تماس : 09128919763,02188888635

 

 

مشاور حقوقی

مجموعه غیر تجاری ارشد نامی ماندگار(ارشد) جهت تکمیل کادر خود در استان تهران،محدوده ونک از مشاور حقوقی آشنا به امور ثبت شرکتها دعوت به همکاری می نماید.

آدرس ایمیل جهت اراسل رزمه : Fidar179@yahoo.com

 

 

مشاور حقوقی

هلدینگ بین المللی قائم شمس جهت تکمیل کادر خود در استان تهران محدوده ونک از کارشناس حقوقی خان با فن بیان قوی دعوت به همکاری می نماید.

آدرس ایمیل جهت ارسال رزمه :ghaem.shams@gmail.com

 

 

وکیل

به وکیل دارای پروانه و عضو کانون وکلا جهت پیگیری امور حقوقی و پرونده های جاری نیازمندیم .

آدرس ایمیل جهت ارسال رزمه : pasargad.textile@yahoo.com

 

 

وکیل_کارشناس حقوقی _کارشناس وصول مطالبات

شرکت حافظان عدالت گستر نواندیش جهت تکمیل کادر خود در استان تهران در سه موقعیت شغلی (وکیل_کارشناس حقوقی _کارشناس وصول مطالبات) دعوت به همکاری می نماید.

آدرس ایمیل جهت اراسل رزمه : info@he-noandish.ir

 

 

حقوقدان

شرکت بین المللی تاکسی ماکسیم جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از فارغ التحصیل رشته حقوق (دارای دانش در حوزه قوانین مدنی، حقوق جزا، حقوق کیفری، آشنایی با قوانین اداری ، آگاهی از قوانین در زمینه حمل و نقل مسافر ، حمایت از حقوق مصرف کنندگان و قوانین مربوط به حقوق مالکیت مادی و معنوی ،آگاهی از اصول مالیاتی، گمرکی ، آگاهی از قوانین مربوط به تبلیغات ، تجربه حضور در جلسات دادگاه،تسلط کامل به زبان انگلیسی و ترجیحا آشنا به زبان روسی دعوت به همکاری می نماید .

آدرس ایمیل جهت ارسال رزمه : job@taximaxim.ir

 

  • منبع : www.datikan.com
  • بازدید : 304
کد امنیتی * CAPTCHA reload_32