سوال حقوقی:

آیا قرار تامین صادره از دادگاه قابل اعتراض است؟

سلام وقت بخیر. در ضمن دعوایی بر علیه من قرار تامین خواسته ای صادر شده است. می خواستم بدونم این قابل اعتراض است یا نه ؟

در صورتی که وکیل یا کارشناس حقوقی هستید با ورود به حساب کاربری خود می‌توانید برای این پرسش جواب بنویسید.
مدیران سایت دوشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۹

سلام و احترام 

بر اساس ماده 116 قانون آیین دادرسی مدنی قرار تامین به طرف دعوا ابلاغ می شود، نامبرده حق دارد ظرف 10 روز به این قرار اعتراض نماید. دادگاه در اولین جلسه به اعتراض رسیدگی نموده و نسبت به آن تعیین تکلیف می نماید. طبق این ماده شما می توانید ظرف 10 پس از ابلاغ این قرار نسبت به آن اعتراض داشته باشید.

مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده