سوال حقوقی:

درخواست صلح در قبال بدهی

سلام وقت بخیر. من به شخصی مبلغ 550 میلیون تومان بدهکار هستم و از شخص طلبکار در خصوص موضوع طلبم در خواست صلح کرده ام. می خواستم بدونم این در خواست صلح آیا اقرار به بدهکار بودن من محسوب می شود؟

در صورتی که وکیل یا کارشناس حقوقی هستید با ورود به حساب کاربری خود می‌توانید برای این پرسش جواب بنویسید.
مدیران سایت سه شنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۹

سلام و احترام

بر اساس ماده 755 قانون مدنی صلح با انکار دعوا نیز جائز است؛ بنابراین در خواست صلح، اقرار محسوب نمی شود.

مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده