سوال حقوقی:

انکار بعد از اقرار

سلام و عرض ارادت. من به یک موضوعی در دادگاه حقوقی اقرار کردم و بعدا فهمیدم که آن اقرار به نفع من نیست.آیا می توانم اقرار را انکار کنم یا نه ؟

در صورتی که وکیل یا کارشناس حقوقی هستید با ورود به حساب کاربری خود می‌توانید برای این پرسش جواب بنویسید.
مدیران سایت سه شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۹

سلام و احترام

بر اساس ماده 1277 قانون مدنی انکار بعد از اقرار مسموع نیست، لیکن اگر مقر ( اقرار کننده) ادعا کند اقرار او فاسد یا مبنی بر اشتباه یا غلط بوده، شنیده می شود و هم چنین است در صورتی که برای اقرار خود عذری ذکر کند که قابل قبول باشد؛ مثل این که بگوید اقرار به گرفتن وجه در مقابل سند یا حواله بوده که وصول نشده، لیکن دعاوی مذکوره مادامی که اثبات نشده، مضر به اقرار نیست. در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر با موسسه تماس حاصل فرمایید . 02166128096

مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده