سوال حقوقی:

قید دین در دفتر تجاری

سلام وقت بخیر. می خواستم بدونم قید دین در دفتر تجاری اقرار محسوب می شود ؟

در صورتی که وکیل یا کارشناس حقوقی هستید با ورود به حساب کاربری خود می‌توانید برای این پرسش جواب بنویسید.
مدیران سایت سه شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۹

سلام و احترام

بر اساس ماده 1281 قانون مدنی قید دین در دفتر تجار به منزله ی اقرار کتبی است. در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر با موسسه تماس حاصل فرمایید.  02166128096

مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده