سوال حقوقی:

استناد تاریخ سند در برابر اشخاص ثالث

سلام وقت بخیر. می خواستم بدونم آیا تاریخ سند در برابر اشخاص ثالث قابل استناد و معتبر است؟

در صورتی که وکیل یا کارشناس حقوقی هستید با ورود به حساب کاربری خود می‌توانید برای این پرسش جواب بنویسید.
مدیران سایت سه شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۹

سلام و احترام

بر اساس ماده 1305 قانون مدنی در اسناد رسمی تاریخ تنظیم سند معتبر است، حتی بر علیه اشخاص ثالث ، ولی در اسناد عادی فقط درباره ی اشخاصی که شرکت در تنظیم آن ها داشته و ورثه ی آنان و کسی که به نفع او وصیت شده، معتبر است. در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر با موسسه تماس حاصل فرمایید.   02166128096

مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده