مترجمین رسمی
2
کارشناسان
20052
سردفترها
7925
وکلای دادگستری
36766

خوش آمدید

ما در کنارتان هستیم تا با توجه به نیازمندی حقوقی شما، وکیل، سردفتر، کارشناس یا مترجم رسمی مورد نیاز و مطلوب خود را راحت تر، مطمئن تر و سریعتر پیدا کنید.

* انتخاب شغل حقوقی الزامی است!

جامعه وکلای داتیکان

سایر وکلا

       چنانچه درصدد جستجوی یکی از شاغلین حقوقی اعم از وکلا، کارشناسان رسمی، سردفتران دایرکتوری رسمی، سردفتران ازدواج و طلاق و مترجمین رسمی دادگستری هستید، می توانید در این قسمت جستجو کنید. در اینجا ضمن برخورداری از یک موتور جستجوی قوی، خدمات مختلفی به منظور اقدام برای بهترین انتخاب ممکن، برای شما پیش بینی شده است. گروه حقوقی داتیکان به منظور ارتباط آسان، مطمئن و سریعِ اشخاص حقیقی و حقوقی با اشخاص فعال در انواع مشاغل حقوقی کشور شامل ، اقدام به فراهم نمودن اطلاعات حرفه ای تمام شاغلین مذکور نموده است. شما می توانید پس از انتخاب نوع شغل حقوقیِ مدنظر، بر اساس آیتم های مختلف اعم از نام و نام خانوادگی، شماره پروانه، استان و شهر محل فعالیت، حوزه تخصصی فعالیت ایشان، آدرس و تلفن آنها جستجو نمایید. محدوده جستجوی شما اطلاعات کامل و به روز تمامی شاغلین حقوقی فوق است. شما می توانید با هر کدام از اشخاص فوق مکاتبه نمایید، رزومه آنها را مشاهده کنید و بر اساس نیاز حقوقی خود بهترین انتخاب را داشته باشید. همچنین در صفحه جامعه وکلای مجازی می توانید از خدمات وکلا و مشاورین حقوقی داتیکان شامل مشاوره حقوقی، سفارش انواع عریضه های حقوقی، قرارداد و ... با صرف هزینه ای مناسب و در زمانی کوتاه بهره مند شوید. در صورتی که نتیجه دلخواه خود را به دست نیاوردید می توانید با طرح و ارسال مشکل خود، ما را در بهتر شدن خدمات یاری دهید. کارشناسان ما دراین گروه در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ می دهند.             

آیا شما وکیل هستید؟ آیا سردفتر هستید؟ آیا کارشناس یا مترجم رسمی دادگستری هستید؟

      شما همکار محترم در صورتی که در هر کدام از مشاغل فوق فعالیت دارید به صورت پیش فرض در پرتال حقوقی داتیکان دارای یک صفحه پروفایل شخصی هستید. می توانید هم اکنون نسبت به تکمیل اطلاعات و به روز رسانی صفحه خود اقدام نمایید. گروه حقوقی داتیکان، خدمات متنوعی را برای شما فراهم نموده است. هم اکنون وارد صفحه کاربری خود شده و از این خدمات بهره مند شوید. در صورتی که به هر دلیلی جزو معدود افرادی هستید که صفحه پروفایل شخصی آنها راه اندازی نشده است، هم اکنون نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.              

ثبت نام یا به روز رسانی پروفایل

به جامعه وکلای مجازی داتیکان بپیوندید

     صفحه جامعه وکلای مجازی داتیکان، برای آن دسته از وکلا و کارشناسان حقوقی که در خصوص مشاوره حقوقی آنلاین ، عریضه نویسی و سفارش قرارداد بصورت آنلاین و کلا ارائه خدمات حقوقی اینترنتی به کاربران، تمایل به مشارکت با گروه حقوقی داتیکان دارند طراحی شده و دارای امکانات متنوعی است که بسیاری از آنها برای اولین بار در کشور ارائه می شود. وکلا و کارشناسان حقوقی که به عضویت جامعه وکلای مجازی داتیکان در می آیند ضمن بهره مندی از امتیازاتی متنوع از جمله تبلیغات رایگان در پرتال حقوقی داتیکان، می توانند برای خود درآمد زایی نمایند، حوزه ارتباطات حقوقی خود را گسترش دهند، خود را به دیگران معرفی نمایند و با برخورداری از یک صفحه پروفایل زیبا و کارآمد که نظیر آن در هیچ یک از سایتهای حقوقی کشور وجود ندارد، حوزه فعالیت حرفه ای خود را گسترش دهند. برای برخورداری از این امکانات با کلیک روی لینک زیر و طی نمودن مراحل ثبت نام، هم اکنون به جامعه وکلای مجازی داتیکان ملحق شوید. از آنجا که بیش از نود درصد وکلای کشور بصورت پیش فرض در پرتال حقوقی داتیکان دارای صفحه پروفایل هستند، می توانند با دریافت رمز و ورود به کنترل پنل خود، عضویت در جامعه وکلای مجازی داتیکان را سریعتر انجام دهند. توضیحات کامل در صفحه جامعه وکلای مجازی داتیکان ارائه شده است.             

پیوستن به جامعه وکلای مجازی داتیکان
مقالات حقوقی مرتبط
منابع سایت