مشاور حقوقی آنلاین با وکلای عضو جامعه وکلای مجازی داتیکان!

سفارش آنلاین انواع دادخواست، شکوائیه، لایحه، قرارداد و سایر متون حقوقی!

جستجو در جامعه وکلای مجازی داتیکان، انتخاب وکیل و پیگیری پرونده بصورت مجازی و آنلاین!

    « اعضای جامعه وکلای مجازی داتیکان، وکلا و کارشناسان حقوقی هستند که با گروه حقوقی داتیکان همکاری نموده و خدمات حقوقی متنوعی بصورت آنلاین به کاربران ارائه می دهند. شما می توانید نسبت به اخذ مشاوره حقوقی یا سفارش هر کدام از اسناد حقوقی اعم از دادخواست، شکوائیه، قرارداد و سایر متون حقوقی اقدام نمایید. همچنین می توانید کلیه اقدامات لازم در خصوص پرونده خود را بصورت آنلاین و مجازی پیگیری نمایید! مجموعه  داتیکان با راه اندازی پرتال حقوقی داتیکان علاوه بر آنکه در صفحه اسناد حقوقی، اسناد متعدد و متنوعی را در اختیار کاربران قرار داده است و خود نیز پاسخگوی کاربران گرامی می باشد، در صفحه جامعه وکلای مجازی داتیکان به آن دسته از کاربرانی که تمایل به اخذ مشاوره حقوقی یا سفارش سند از وکیل مشخصی را دارند، این امکان را فراهم نموده است. اگر نیاز به مشاوره آنلاین حقوقی یا سفارش یک سند حقوقی دارید می توانید در این صفحه از طریق موتور جستجو وکیل مورد نظر خود را بیابید و نیازمندی های حقوقی خود را سریعتر، مطمئن تر و ارزانتر برطرف نمایید. از طریق این صفحه شما یک یا چندین وکیل مجازی خواهید داشت. همچنین می توانید بر اساس استان محل فعالیت و نیز حوزه تخصصی وکلا از این صفحه وکیل مورد نظر خود را پیدا نموده و از طریق صفحه پروفایل ایشان با آنها ارتباط برقرار کنید.»

خوش آمدید

با جستجو در جامعه وکلای مجازی داتیکان وکیل مورد نظر خود را بیابید و از انواع خدمات حقوقی آنلاین بهره مند شوید !

* انتخاب شغل حقوقی الزامی است!
وکلای آنلاین
مشاوره حقوقی یا سفارش سند حقوقی بصورت عمومی!

«هم وطن گرامی!

شما می توانید از طریق پروفایل هر یک از اعضای جامعه وکلای مجازی داتیکان نسبت به اخذ مشاوره حقوقیِ آنلاین یا سفارش سند حقوقی مورد نیاز خود، شامل انواع دادخواست، شکوائیه، قرارداد و غیره از یک وکیل مشخص اقدام نمایید. اما اگر بخواهید سوال حقوقی یا سفارش شما را تمامی اعضای جامعه وکلای مجازی داتیکان مشاهده نموده و با شما ارتباط برقرار کنند، می توانید از این قسمت اقدام نمایید. پس از ارسال سوال یا سفارش، وکلایی که برای ارائه  مشاوره حقوقی یا تهیه سند مورد نیاز شما اعلام آمادگی کنند با شما مکاتبه خواهند کرد.»

آپلود فایل


  قبلا ثبت نام کرده ام
  کاربر جدید هستم
  جستجوی وکلا بر اساس زمینه ی تخصصی فعالیت!

        « صفحه جامعه وکلای مجازی داتیکان، برای آن دسته از وکلا و نیز کارشناسان حقوقی که فاقد پروانه وکالت بوده و در خصوص مشاوره حقوقی آنلاین ، عریضه نویسی و سفارش قرارداد بصورت آنلاین و بطور کلی ارائه خدمات حقوقی اینترنتی به کاربران، تمایل به مشارکت و همکاری با گروه حقوقی داتیکان دارند طراحی شده و دارای امکانات متنوعی است که بسیاری از آنها برای اولین بار در کشور ارائه می شود. وکلا و کارشناسان حقوقی که به عضویت جامعه وکلای مجازی داتیکان در می آیند ضمن بهره مندی از امتیازاتی متنوع می توانند برای خود درآمد زایی نمایند، حوزه ارتباطات حقوقی خود را گسترش دهند، خود را به دیگران معرفی نمایند و با برخورداری از یک صفحه پروفایل زیبا و کارآمد که نظیر آن در هیچ یک از سایتهای حقوقی کشور وجود ندارد، حوزه فعالیت حرفه ای خود را گسترش دهند. ما بصورت پیش فرض برای تمامی وکلای کشور یک صفحه پروفایل طراحی کرده ایم. وکلای محترم می توانند از طریق لینک های موجود در صفحه اصلی دایرکتوری و صفحه جامعه وکلای مجازی داتیکان  با دریافت رمز و ورود به کنترل پنل خود، عضویت در جامعه وکلای مجازی داتیکان را سریعتر انجام دهند. همچنین فارغ التحصیلان و کارشناسان حقوقی نیز می توانند با تکمیل فرم موجود در صفحه ثبت نام در جامعه وکلای مجازی  داتیکان و ارسال مدارک خود به عضویت جامعه بزرگ وکلای مجازی داتیکان درآیند. وکلای محترم می توانند از طری لینک زیر نسبت به دریافت رمز ورود، تکمیل اطلاعات صفحه پروفایل و عضویت در جامعه وکلای مجازی داتیکان اقدام نمایند.»

  مقالات حقوقی مرتبط
  منابع سایت