نیاز حقوقی شما چیست؟

«صفحه مرجع اسناد حقوقی شامل تمامی متون، فرم‌ها و اسناد حقوقی است که بخش مهمی از نیاز حقوقی کلیه شاغلین حقوقی اعم از قضات، وکلا، کارشناسان حقوقی و همچنین عموم مردم را برآورده می‌کند. این بخش شامل سه صفحه اصلی می‌باشد. در صفحه بانک دادخواستها و شکوائیه‌ها نمونه ای از کاربردی‌ترین دادخواستها، شکوائیه‌ها، اظهارنامه‌ها، لوایح قضایی و دیگر متون مورد استفاده در دعاوی حقوقی اعم از کیفری و مدنی گردآوری شده است. همچنین چنانچه متن مورد نظر شما در بین این مجموعه وجود نداشته باشد می‌توانید از طریق عریضه‌نویسی آنلاین نسبت به سفارش آن اقدام نمایید. در صفحه بانک قراردادها قسمت عمده‌ای از مهمترین قراردادها تهیه و گردآوری شده است. در این بخش نیز چنانچه قرارداد مورد نظر خود را پیدا نکردید، می توانید از طریق سفارش قرارداد، قرارداد مورد نظر خود را سفارش دهید. همچنین در صفحه رویه قضایی می‌توانید نمونه آراء صادر شده در مهمترین و کاربردی‌ترین دعاوی را مشاهده نمایید. آراء این بخش همگی از پرونده های واقعی برگزیده شده و هر رای نیز تحلیل علمی شده است. ضمن آنکه می‌توانید از تحلیل‌های اضافه شده توسط کاربران حقوقی سایت استفاده نموده و خود نیز در این قسمت مشارکت نمایید. تمامی این اسناد بر اساس قوانین و مقررات موضوعه و به روز کشور تهیه شده و توسط کارشناسان ما مدام در حال به‌روز رسانی است. تلاش ما ایجاد یک دائره‌المعارف جامع آنلاین حقوقی از متون و موضوعات حرفه‌ای و مورد نیاز عموم مردم و شاغلین و پژوهشگران حقوقی است.» 

    «در صفحه بانک دادخواست و شکوائیه متن مهمترین دادخواست‌ها، شکوائیه‌ها، درخواست‌ها، اظهارنامه‌ها و سایر متون حقوقی مورد نیاز مردم را در قالب یک دسته‌بندی علمی ارائه کرده‌ایم. چنانچه متن مورد نظر خود را در عناوین موجود پیدا نکردید، می‌توانید از قسمت عریضه‌نویسی آنلاین آن را سفارش دهید. متن حقوقی مورد نیاز شما در زمانی کوتاه و با صرف هزینه‌ای اندک توسط کارشناسان خبره گروه حقوقی داتیکان تهیه و برای شما ارسال می‌شود. جامعه حقوقدانان داتیکان هر روز با بارگذاری متون حرفه ای و تخصصی، به ارائه خدمات در زمینه اسناد حقوقی ادامه داده و از همه پیشنهادها صمیمانه استقبال می‌نماید.»

عریضه نویسی آنلاین
0

     «صفحه بانک قراردادها، به منظور پاسخگویی به نیاز حقوقی عموم مردم و کلیه اشخاص حقیقی و حقوقیِ فعال در بازار کسب و کار و تجارت و بازرگانی کشور طراحی شده است. در این صفحه کلیه قراردادهای پرکاربرد، اعم از قراردادهای عمومی و حرفه‌ای شناسایی شده و در قالب دسته‌بندی‌های درخت‌واره ای به مرور بارگذاری می‌شوند. چنانچه قرارداد مورد نظر شما کاربر گرامی در بین قراردادها موجود نیست می‌توانید از قسمت سفارش قرارداد آن را بصورت آنلاین سفارش دهید و با صرف کمترین هزینه یک قرارداد حرفه ای را در اختیار داشته باشید. گروه حقوقی داتیکان صمیمانه پذیرای انتقادات، پیشنهادات و هرگونه مشارکت شما بوده و به همکاری با شما افتخار  می‌کند» 

سفارش آنلاین قرارداد
0

    «گروه حقوقی داتیکان با راه‌اندازی صفحه رویه قضایی برای اولین بار در کشور اقدام به ارائه نمونه آرای دادگاههای ایران بصورت آنلاین نموده است. رویه قضایی، صفحه‌ای کاملا حرفه‌ای برای جامعه گسترده حقوقی کشور اعم از قضات، اساتید، وکلا، دانشجویان و دیگر اعضاء پرتعداد آن است. در این صفحه و در یک فضای گرافیکی ساده و با قابلیت جستجوی بی‌نظیر، به آراء متعدد و واقعیِ صادره از مراجع قضایی و غیر قضایی دسترسی خواهید داشت. تلاش کرده‌ایم با ارائه یک دسته‌بندی کاربردی از آراء مختلفِ صادره از مراجع قضایی و غیر قضایی، جستجو و دسترسی به آراء مورد نظرِ شما را هرچه راحتتر نماییم. همچنین هر رای توسط کارشناسان گروه حقوقی داتیکان تحلیل شده است. شما نیز می توانید با ارائه تحلیل‌های علمی در این مهم مشارکت نمایید. گروه داتیکان به مشارکت شما افتخار می‌کند. »   .

0
منابع سایت