لایحه اعتراض به قرار منع تعقیب در پرونده سرقت

در صورتی که شخصی نسبت به قرار منع تعقیب صادره در پرونده سرقت معترض است می تواند با رجوع به نمونه لایحه فوق و آگاهی از روند موضوع اقدام نماید.

  با عرض سلام و تحیت عطف به پرونده کلاسه .............. به استحضار عالی می رساند اينجانب .............. وکیل شاکی، ..............، نسبت به قرار منع تعقيب صادره از آن شعبه محترم درفرجه قانونی بنا به جهات و دلايل ذيل معترض بوده و درخواست ارسال پرونده به مراجع ذی صلاح جهت رسیدگی به اعتراض را دارد.

الف) موکل در شکوائیه و بازجویی‌های انجام گرفته در آگاهی و آن مرجع قضایی محترم مواردی را ذکر نموده اند که اهم آنها به شرح زیر است: 1- بعد از گذشت .............. از زندگی مشترک با مشتکی عنه هنگامی که قصد تعویض انگشتری خود را دارند متوجه می شوند طلاهای ایشان در محل خودشان نیستند. 2- مشتکی عنه جهت طرح شکایت و حتی اطلاع رسانی به پلیس با ایشان همکاری نمی کنند. 3- غالب موارد مسروقه طلاهای ایشان بوده است. جواهراتی که خانواده شوهرشان .............. برای موکل خریده اند و شناسنامه آنها نیز نزد خانواده شوهرشان بوده (به عبارتی فروش آنها ممکن نبوده) مورد سرقت واقع نشده اند...


کاربر گرامی برای استفاده از لایحه کامل می‌توانید آن را خریداری کرده یا مشاوره و سفارش با شماره تلفن‌های داتیکان 02166128073 و 02166128096 تماس بگیرید.

قیمت : 300,000 تومان

خرید و دانلود

ثبت نظر :