آزمون‌های حقوقی آزمون‌های حقوقی

19 خرداد 1395
نتایج آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور اعلام شد

نتایج آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور اعلام شد

سازمان سنجش آموزش کشور ضمن اعلام نتایج آزمون دستياران ستادي دستگاه های اجرایی کشور94، اطلاعیه ای در این خصوص منتشر کرد

کارنامه آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور سال 1394 هم اکنون بر روی سایت سازمان سنجش به آدرس: http://result2.sanjesh.org/empresultassistant9503 قابل مشاهده است.

داوطلبان می توانند برای مشاهده و دریافت کارنامه خود از طریق شماره داوطلبی یا شماره پرونده و همچنین مشخصات شناسنامه ای (نام خانوادگی، نام، شماره شناسنامه و تاریخ تولد) و یا اطلاعات کارت اعتباری اقدام نمایند.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد:

آن دسته از داوطلبانیکه باتوجه به نتیجه مندرج در کارنامه آزمون، داراي حدنصاب لازم مي باشند، ضروری است از تاریخ 18/3/95 الی 95/3/20 بمنظور درج اطلاعات خواسته شده به قسمت ويرايش مراجعه نموده و اطلاعاتي از قبيل رتبه كشوري، سالي كه در آزمون شركت كرده و رتبه مذکورراكسب نموده اند، عنوان گروه آزمايشي که رتبه کشوری اعلام شده را درآن کسب نموده اند در قسمت مذكور درج نمايند.

ضمناً داوطلبان پس از دريافت كارنامه نتايج آزمون در صورتي كه درخصوص مندرجات كارنامه مذكور سوالي داشته باشند، مي‌توانند حداكثر تا تاريخ 95/4/10 و  منحصراً از طريق سيستم پاسخگويي اينترنتي در سايت سازمان سنجش آموزش كشور اقدام و از ارسال نامه پستي و مراجعه حضوري اكيداً خودداري نمايند. بديهي است به كليه مواردي كه از طريق ديگري يا بعد از تاريخ 95/4/10 واصل شود، به هيچ وجه ترتيب اثر داده نخواهد شد.

 

 

  • منبع : http://www.sanjesh.org
کد امنیتی * CAPTCHA reload_32