عودت ۷۰ هزار خودرو به مبدا با اجرای محدودیت های تردد در ۲۵ استان
15 آبان 1399

عودت ۷۰ هزار خودرو به مبدا با اجرای محدودیت های تردد در ۲۵ استان

رئیس پلیس راهور ناجا به تشریح عملکرد پلیس راهور در اجرای طرح محدودیت های تردد در ۲۵ استان پرداخت و گفت: در اجرای طرح محدودیت های تردد ۹۳۱ تیم با بیش از ۲ هزار نفر نیرو به کارگیری شده اند.

سردار سید کمال هادیان فر در خصوص اجرای طرح محدودیت های تردد در ۲۵ استان برابر مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا اظهار کرد: از ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۱۳ آبان ماه تا ساعت ۲۴ روز چهار شنبه ۱۴ آبان ماه سال جاری، ۹۳۱ تیم برای اجرایی شدن این طرح به کارگیری شدند.

وی با بیان اینکه در اجرای طرح محدودیت های تردد در ۲۵ استان ۲ هزار و ۷۷۷ نفر نیرو به کارگیری شده اند، ادامه داد: در این مدت تعداد نقاط اجرای طرح، ۳۸۰ نقطه، تعداد خودروهای عودتی به مبدأ ۷۰ هزار و ۵۰۰ دستگاه، تعداد خودروهای اعمال قانون شده ۳ هزار و ۷۹۹ دستگاه و توقیف و انتقال به پارکینگ ۴۹ دستگاه بوده است.

رئیس پلیس راهور ناجا در ادامه عنوان کرد: همچنین در این مدت سه روزه به افرادی که بدون ماسک بوده اند، ۶ هزار و ۸۳ عدد ماسک داده ایم.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار هادیان فر در پایان خاطرنشان کرد: مقایسه تردد روز چهار شنبه با زمان مشابه سال قبل (۲۵ استان)، ۴۲ درصد کاهش و مقایسه تردد روز چهارشنبه با زمان مشابه سال قبل (کل استان ها)، ۳۳ درصد کاهش را نشان می دهد.

  • منبع :