رویدادهای حقوقی رویدادهای حقوقی

24 تیر 1395
جزئیات اصلاح قانون تعزیرات

جزئیات اصلاح قانون تعزیرات

ادغام، اصلاح وبازنگری کلیه قوانین متفرقه در زمینه جرائم تعزیری 

داتیکان: مدیر کل تدوین لوایح و مقررات قوه قضائیه گفت: پیش نویس لایحه اصلاح قانون تعزیرات به اداره کل دادگستری استان‌ها فرستاده شده است

 

به گزارش داتیکان به نقل ازخبرگزاری میزان- کاظم پور در تشریح آخرین وضعیت اصلاح قانون تعزیرات گفت: ارسال پیش نویس این لایحه به اداره کل دادگستری استان‌ها به منظور بهره گیری از نظرات اساتید و حقوقدانان صورت گرفته و ادامه کار با سرعت در حال تکمیل است.

سید جعفر کاظم پور مدیرکل تدوین لوایح و مقررات قوه قضائیه با اشاره به آخرین جزئیات اصلاح قانون تعزیرات اظهار کرد: یکی از کارهای مهم و اساسی که در دستور کار معاونت حقوقی قرار دارد تنقیح قوانین است که از جمله آن می‌توان به لایحه قانون تعزیرات اشاره کرد که در اولویت قرار دارد.

وی افزود: دراین خصوص قرار بر آن است که کلیه قوانین متفرقه که در زمینه جرایم تعزیری با قانون تعزیرات ادغام شده و با اصلاح و بازنگری و به روز رسانی آن به یک قانون واحد تبدیل شود.

مدیرکل تدوین لوایح و مقررات قوه قضائیه یادآور شد:  ارسال پیش نویس این لایحه به اداره کل دادگستری استان‌ها به منظور بهره گیری از نظرات اساتید و حقوقدانان صورت گرفته و ادامه کار با سرعت در حال تکمیل است.

  • منبع : http://www.mizanonline.ir/
کد امنیتی * CAPTCHA reload_32