همایش‌های حقوقی همایش‌های حقوقی

16 آبان 1395
نشست «بررسی ابعاد فقهی، حقوقی و اخلاقی انتخاب آزادانه و آگاهانه بیمار»

نشست «بررسی ابعاد فقهی، حقوقی و اخلاقی انتخاب آزادانه و آگاهانه بیمار»

سازمان بسیج حقوق دانان برگزار می کند؛

داتیکان: نشست بررسی ابعاد فقهی، حقوقی و اخلاقی انتخاب آزادانه و آگاهانه بیمار در روز چهارشنبه ۱۹ آبان ماه ۱۳۹۵ از ساعت ۱۵:۳۰ الی ۱۷:۴۵ در بلوار کشاورز، ابتدای خیابان ۱۶ آذر، نبش پورسینا، شماره ۲۳ برگزار می گردد.

به گزارش داتیکان به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان، نشست بررسی ابعاد فقهی، حقوقی و اخلاقی انتخاب آزادانه و آگاهانه بیمار در روز چهارشنبه ۱۹ آبان ماه ۱۳۹۵  از ساعت ۱۵:۳۰ الی ۱۷:۴۵ در بلوار کشاورز، ابتدای خیابان ۱۶ آذر، نبش پورسینا، مرکز تحقیقات اخلاق و تاریخ پزشکی برگزار می گردد.

گفتنی است در این نشست دکتر سید طه مرقاتی، عضو هیئت علمی دانشکده حقوق دانشگاه تهران، دکترعلیرضا پارساپور، عضو هیئت علمی دانشکده پزشکی دانشگاه تهران، دکتر سید محمد آذین، دکتری حقوق خصوصی دانشگاه تهران و پژوهشگر پژوهشگاه رویان به سخنرانی می پردازند.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۳۴۱۷۶۱ معاونت روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان تماس حاصل نمایند.

  • منبع :
16 آبان 1395
سروش صفایی

با سلام و خسته نباشید خدمت شما ضمن تشکر و قدردانی از پرتال شما که بسیار مناسب و خوب طراحی شده است، آیا این نشست همراه با پرسش و پاسخ نیز هست؟ پاسخ

16 آبان 1395

با سلام و تشکر حسن نظر شما... چیزی از سوی سازمان بسیج حقوق دانان که برگزار کننده ی این نشست می باشند در خصوص جلسه ی پرسش و پاسخ اعلام نشده است. اما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۳۴۱۷۶۱ تماس بگیرید. پاسخ