رویدادهای حقوقی رویدادهای حقوقی

6 آذر 1395
چاقو کشی در کلاس درس

چاقو کشی در کلاس درس

روابط عمومی دانشگاه آزاد، ضارب را فردی غیر دانشجو از خارج دانشگاه معرفی کرد

داتیکان: دختر دانشجوی دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد، سر کلاس درس مورد حمله با ضربات چاقو قرار گرفت و مجروح شد.

دختر دانشجوی که به ضرب چاقوی پسر 23 سال وسط کلاس درس مجروح شده بود به بیمارستان منتقل شده و فرد ضارب توسط پلیس دستگیر شد.

به گزارش داتیکان به نقل از جام جم، مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران حوالی ساعت 7 بعد از ظهر روز جمعه یک مورد چاقو کشی داخل دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد به کلانتری 107 فلسطین اعلام می شود.

ماموران پس از مراجعه به محل پسری 23 ساله را که توسط عوامل حراست دانشکده دستگیر شده بود را به دلیل چاقو کشی تحویل و به کلانتری منتقل می کنند.

در بازجویی از متهم وی عنوان می کند که به یک خانم 21 ساله از دانشجویان این دانشکده  به مدت 1 سال علاقمند بوده و قصد ازدواج با وی را داشته است و لذا برای خواستگاری به نزد پدر وی رفته ولی با پاسخ منفی مواجه می شود و عنوان شده که  فعلا امکان ازدواج وجود ندارد.

به گفته ضارب وی پس از شنیدن این پاسخ به قصد انتقام به دانشگاه مراجعه می کند که در ابتدا ماموران حراست از ورود وی جلوگیری می کنند که وی اعلام می کند  قصد دادن جزوء به دانشجوی دختر را دارد و با این ترفند وارد دانشکده شده  و پس از ورود به کلاس درس در جلوی چشم استاد و دیگر دانشجویان با چاقو 3 ضربه به کتف، شکم و سر دختر وارد می کند.

با دخالت ماموران حراست دانشگاه پسر ضارب دستگیر و به کلانتری منتقل می شود و فرد مهاجم پس از تشکیل پرونده در کلانتری  تحویل مرجع قضایی شده است.

بر اساس اعلام پزشکان  وضعیت دختر مصدوم تحت کنترل است و فعلا خطر رفع شده است.

  • منبع : http://jamejamonline.ir/

اخبار مرتبط