همایش‌های حقوقی همایش‌های حقوقی

10 اردیبهشت 1397
قابل توجه دانشجویان حقوق

قابل توجه دانشجویان حقوق

دفتر نمایندگی کمیته بین‌المللی صلیب سرخ در تهران با همکاری دبیرخانه کمیته ملی حقوق بشردوستانه مسابقات موت کورت برگزار می‌کند

داتیکان: دفتر نمایندگی کمیته بین‌المللی صلیب سرخ در تهران با همکاری دبیرخانه کمیته ملی حقوق بشردوستانه، انجمن ایرانی مطالعات سازمان ملل متحد و موسسه مطالعات و پژوهش‌های حقوقی شهر دانش، دهمین دوره مسابقات موت کورت یادواره هانری دونان را در سال 97 برگزار می‌کند.

از دانشجویان حقوق در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد که علاقه‌مند به شرکت در این مسابقات هستند، دعوت می‌شود در قالب تیم‌های سه نفره (ترجیحاً از یک دانشگاه) حداکثر تا تاریخ 1 خرداد 1397 با تکمیل و ارسال فرم ثبت نام به نشانی ایمیل teh_ihl@icrc.org ثبت نام نمایند.

دور ملی این مسابقات که شبیه سازی جلسات محاکمات دیوان بین‌المللی کیفری است، در دو مرحله به زبان‌های فارسی و انگلیسی در تابستان 97 برگزار می‌شود. دو تیم برنده در مسابقات ملی در مسابقات جنوب شرق آسیا که پاییز سال جاری برگزار خواهد شد شرکت کرده و در صورت راه یابی به مرحله نیمه نهایی، به مسابقات آسیا و اقیانوسیه در هنگ کنگ و پس از آن به مسابقات جهانی ژان پیکته اعزام خواهند شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 4- 22645821 (021) تماس حاصل نمایید.

  • منبع : www.datikan.com
کد امنیتی * CAPTCHA reload_32