17 شهریور 1397

استخدام 17 شهریور 1397

استخدام 17 شهریور  1397 این بخش شامل آگهی های استخدام مرتبط با رشته حقوق است .

داتیکان: مؤسسه توسعه خدمات حقوقی داتیکان با توجه به نیاز جامعه حقوقی، اخبار استخدامی مرتبط با رشته حقوق را به صورت روزانه منتشر می‌کند.

به گزارش داتیکان تمامی آگهی‌های جذب نیرو در سراسر کشور که با رشته حقوق در ارتباط هستند، در بخش «استخدام حقوقی » قابل مشاهده می‌باشند. آگهی‌های استخدام امروز 17 شهریور 1397- در ادامه آمده است:

 

حقوقدان       

شرکت بین المللی تاکسی ماکسیم جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.

شرایط : دارای دانش در حوزه قوانین مدنی، حقوق جزا، حقوق کیفری ، آشنایی با قوانین اداری ، آگاهی از قوانین در زمینه حمل و نقل مسافر ، حمایت از حقوق مصرف کنندگان و قوانین مربوط به حقوق مالکیت مادی و معنوی

آگاهی از اصول مالیاتی، گمرکی ، آگاهی از قوانین مربوط به تبلیغات ، تجربه حضور در جلسات دادگاه ،تسلط کامل به زبان انگلیسی و ترجیحا آشنا به زبان روسی

آدرس ایمیل جهت ارسال رزمه : [email protected]

 

وکیل دادگستری

یک شرکت مهاجرتی معتبر (اوکراین ۲۰۱۷) جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از وکیل جهت همکاری با یک تیم بین المللی مستقر در اوکراین دعوت به همکاری می نماید.

آدرس ایمیل جهت ارسال رزمه : [email protected]

 

مشاور حقوقی

موسسه آسان ثبت جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد با تحصیلات حقوقی و دارای سابقه کار دعوت به همکاری می نماید.

آدرس ایمیل جهت ارسال رزمه: [email protected]

 

وکیل _ کارآموز وکالت _ دانشجوی حقوق

مجموعه حقوقی وکلای معراج جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از وکلا و دانش آموختگان حقوق  با شرایطی بسیار ویژه دعوت به همکاری می نماید.

تلفن تماس : 09127433353

 

مشاور ثبتی

یک موسسه حقوقی و ثبتی معتبر با هدف توسعه شبکه بازاریابی و فروش خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر پس از مصاحبه حضوری و گذراندن دوره های حرفه ای فروش و بازاریابی رایگان دعوت به همکاری می نماید.

شرایط : داشتن حداقل ۲۰ سال و حداکثر ۳۵ سال سن ، داشتن مدرک تحصیلی حداقل دیپلم( داشتن مدرک بالاتر در اولویت میباشد) ، آشنائی با کامپیوتر و توانائی کار با اینترنت ، دارای فن بیان و روابط عمومی بالا ، روحیه کار تیمی،

پیگیر و مسئولیت پذیر

آدرس ایمیل جهت ارسال رزمه : [email protected]

  • منبع : www.datikan.com