همایش‌های حقوقی همایش‌های حقوقی

15 آبان 1397
برگزاری کارگاه تخصصی،حقوقی-قضایی رسانه

برگزاری کارگاه تخصصی،حقوقی-قضایی رسانه

 فرهنگسرای رسانه با مشارکت دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ماهنامه چهره های ماندگار «کارگاه تخصصی،حقوقی-قضایی رسانه» ویژه مدیران مسئول و روزنامه نگاران فعال کشور را با بهره گیری از اساتید و حقوقدانان مجرب در حوزه رسانه برگزار می‌کند.

داتیکان: همزمان با پنجمین همایش بین المللی مدیریت رسانه و با توجه به اهمیت و ضرورت شناخت قوانین و نحوه قضاوت و داوری مراجع ذیربط در حوزه مطبوعات رسانه ها، فرهنگسرای رسانه با مشارکت دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ماهنامه چهره‌های ماندگار «کارگاه تخصصی،حقوقی-قضایی رسانه» ویژه مدیران مسئول و روزنامه‌نگاران فعال کشور را با بهره‌گیری از اساتید و حقوقدانان مجرب در حوزه رسانه برگزار می‌کند.

مسئولیت های حقوقی مسئولان رسانه با نگرش به قانون مطبوعات و قوانین مرتبط ، رسالت حرفه‌ای روزنامه نگاران در تأمین امنیت فکری و روانی جامعه و ایجاد امید در حیات سیاسی و اجتماعی و جرائم مطبوعاتی و هویت ملی ، عناوین کارگاه تخصصی حقوقی و قضایی رسانه می باشند.

علاقمندان جهت حضور در کارگاه تخصصی، حقوقی و قضایی رسانه میتوانند شنبه 19 آبان ساعت 13 به فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی واقع در پاسداران خیابان شهید گل نبی میدان قبا مراجعه نمایند.

این همایش برای حضور عموم آزاد و رایگان است.

 

  • منبع :
کد امنیتی * CAPTCHA reload_32