رویدادهای حقوقی رویدادهای حقوقی

21 آبان 1397
اثبات وجود سوءجریان در اعلام میزان گران‌فروشی موبایل‌های وارداتی شرکت نودیس‌پرداز

اثبات وجود سوءجریان در اعلام میزان گران‌فروشی موبایل‌های وارداتی شرکت نودیس‌پرداز

احضار یکی از مسئولان سازمان حمایت به دادگاه درخصوص نامه‌نگاری‌های سوال‌برانگیز و مشکوک درباره پرونده متهم شرکت نودیس‌پرداز، وجود سوءجریان دراین زمینه را ثابت کرد.  

داتیکان: احضار یکی از مسئولان سازمان حمایت به دادگاه درخصوص نامه‌نگاری‌های سوال‌برانگیز و مشکوک درباره پرونده متهم شرکت نودیس‌پرداز، وجود سوءجریان دراین زمینه را ثابت کرد.

 به گزارش داتیکان به نقل از خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم، جلسه محاکمه احمد پاسدار مدیرعامل شرکت نودیس‌پرداز که یکی از شرکت‌های واردکننده موبایل است، صبح امروز در شعبه 15 دادگاه انقلاب تهران به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.

در جلسه قبلی رسیدگی به این پرونده که روز اول آبان برگزار شد، نماینده دادستان اظهاراتی را درخصوص نامه‌نگاری‌های سوال‌برانگیز یک مقام دولتی در حمایت از متهم این پرونده بیان کرد.

نماینده دادستان با اشاره به اینکه بدیهی است تنها ذینفع این پرونده متهم نباشد، به نامه‌نگاری‌های سوال‌برانگیز و مشکوک معاون بازرسی و تخلفات سازمان حمایت اشاره کرد و گفت: این فرد که میرآخورلو نام دارد در حال تنظیم نامه‌هایی است که گویا قصدش جرم‌زدایی از این متهم است.

وی به یکی از نامه‌های آقای معاون اشاره کرد و گفت: وی در این نامه تصریح کرده که در قیمت‌گذاری اشتباه صورت گرفته و قیمت "در" کارخانه محاسبه شده است. در حالیکه در نامه‌های دیگر سازمان گفته شده است که قیمت‌ها بر اساس قیمت درب انبار محاسبه شده است.

نماینده دادستان با اشاره به شرح وظایف فرد مذکور در چارت مصوب سازمان مدیریت گفت: اینگونه اعلام نظرها وظیفه معاونت حقوق آن سازمان است و معاونت بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت حق مداخله در این موضوع را ندارد.

این سخنان نماینده دادستان واکنش قاضی صلواتی را در پی داشت که در این خصوص تصریح کرد: ما در رابطه با این پرونده طبق کیفرخواست عمل می‌کنیم و وارد حواشی نمی‌شویم اما به کسانی که نامشان در اظهارات نماینده دادستان‌ آمد اخطار می‌کنم که برای به صفر رساندن تخلفات متهم تلاش نکنند.

 

  • منبع : https://www.tasnimnews.com
کد امنیتی * CAPTCHA reload_32