رویدادهای حقوقی رویدادهای حقوقی

27 آبان 1397
آغاز ثبت‌نام آزمون دکتری از ۶ آذرماه

آغاز ثبت‌نام آزمون دکتری از ۶ آذرماه

ثبت‌نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۸ از سه‌شنبه ۶ آذر ۹۷ آغاز می‌شود و دوشنبه ۱۲ آذرماه پایان می‌پذیرد.  

داتیکان: ثبت‌نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۸ از سه‌شنبه ۶ آذر ۹۷ آغاز می‌شود و دوشنبه ۱۲ آذرماه پایان می‌پذیرد.

 به گزارش داتیکان به نقل از خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، ثبت‌نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۸ برای پذیرش دانشجو در دوره‌های روزانه، شبانه، دانشگاه آزاد، پیام نور، دانشگاه‌های غیرانتفاعی و پردیس خودگردان دانشگاه‌ها از سه‌شنبه ۶ آذر ۹۷ آغاز می‌شود و دوشنبه ۱۲ آذرماه پایان می‌پذیرد.

داوطلبان باید بعد از مطالعه دفترچه راهنما که همزمان با شروع ثبت‌نام بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و اطلاعیه تکمیلی این سازمان که شنبه سوم آذرماه بر روی سایت قرار می‌گیرد در صورت واجد شرایط بودن در مهلت تعیین شده برای ثبت‌نام اقدام کنند.

کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای مربوط از روز سه شنبه ۳۰ بهمن ماه ۹۷ بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و داوطلبان از ۳۰ بهمن تا دوم اسفندماه می‌توانند برای دریافت پرینت کارت اقدام کنند.

آزمون ورودی دوره دکتری روز جمعه سوم اسفندماه ۹۷ در حوزه‌های امتحانی مربوط برگزار می‌شود.

 

  • منبع : https://www.farsnews.com