رویدادهای حقوقی رویدادهای حقوقی

5 خرداد 1398
وکیل مدافع بابک زنجانی زیبا حالت منفرد را به مظلوم نمایی متهم کرد

وکیل مدافع بابک زنجانی زیبا حالت منفرد را به مظلوم نمایی متهم کرد

نقش اساسی منفرد در شرکت ایزو

داتیکان: در ابتدای پنجمین جلسه رسیدگی به اتهامات «علیرضا زیبا حالت منفردـ» معروف به جعبه سیاه پرونده بابک زنجانی که به ریاست قاضی صلواتی در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب اسلامی برگزار شد، ریاست دادگاه از کوهپایه زاده وکیل بابک زنجانی خواست که در جایگاه حاضر شود و توضیحاتی را در خصوص صحبت‌های متهم مطرح شده در جلسات قبلی، ارائه کند.

رسول کوهپایه زاده با حضور در جایگاه اظهار کرد: موکلم (بابک زنجانی) از طریق تلفن و ایمیل با آقای زیبا حالت منفرد در تماس بوده و مسئولیت مستقیم انتقال، انبارداری و فروش نفت بر عهده آقای منفرد بوده است.

وی افزود: آقای منفرد با مظلوم نمایی می‌خواهد این نقش را منکر شود. در شرکت ایزو نقش آقای منفرد مهم و اساسی و تعیین کننده بوده است.

کوهپایه زاده گفت: آقای منفرد تمام سهام شرکت را با جعل اسناد به نام خود و به نام حسابدار خود منتقل کرده و تغییر می‌دهند که مدارک آن را به دادگاه ارائه می‌کنم.

وی گفت: موکل من ۶ سال است در زندان بسر می‌برد و عبرت گرفته است. دفاعیات امروز ما نافی رای قطعی شعبه صادره نیست و ما در مقابل رای صادره دادگاه تسلیم هستیم و آقای بابک زنجانی بدهکار هستند و تا ریال آخر بدهی خود را باید پرداخت کنند.

کوهپایه زاده در ادامه به ارتباط بین زیبا حالت منفرد با فردی به نام فرزاد بازرگان مسئول امور بین‌الملل شرکت نیکو وابسته به شرکت ملی نفت ایران اشاره کرد و گفت: وقتی متهم بازداشت می‌شود شرکت نیکو با کلیدی ترین و اصلی ترین مدیر مرتبط با آقای بابک زنجانی، یعنی آقای منفرد ارتباط برقرار می‌کند و پس از اینکه آقای بابک زنجانی در زندان بسر می‌بردند همکاری آقای منفرد و بازرگان ادامه داشته و با هم در ارتباط بودند.

وی افزود: اینکه نقش آقای بازرگان چیست را باید دادگاه کشف کند.

 

  • منبع : www.isna.ir
کد امنیتی * CAPTCHA reload_32