رویدادهای حقوقی رویدادهای حقوقی

31 تیر 1398
کشف محموله 41 کیلوگرمی مواد مخدر در تنگستان

کشف محموله 41 کیلوگرمی مواد مخدر در تنگستان

حجت‌الاسلام عباس فقیه از کشف ۴۱ کیلو گرم مواد افیونی تریاک و دستگیری یک نفر از سوداگران مرگ خبر داد.  

 داتیکان : حجت‌الاسلام عباس فقیه از کشف ۴۱ کیلو گرم مواد افیونی تریاک و دستگیری یک نفر از سوداگران مرگ خبر داد.

 

 به گزارش داتیکان و به نقل از خبر نگار گروه حقوقی و قضایی میزان گفت و گو با حجت‌الاسلام عباس فقیه دادستان عمومی و انقلاب تنگستان گفت : با رصد اطلاعاتی صورت گرفته از سوی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر و به محض اطمینان از وروود محموله به محور‌های مواصلاتی شهرستان تنگستان بلافاصله دستور قضایی مبنی بر تعقیب و انجام عملیات پلیسی جهت توقف خودرو حامل مواد مخدر و دستگیری حامل یا حاملین صادر شد. 

 وی به عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر استان به همراه مامورین پلیس مواد مخدر تنگستان اشاره و بیان کرد: مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر پس از کسب اطلاعاتی مبنی بر انتقال مواد مخدر در جاده "عسلویه - بوشهر" به منظور پایش، به محور مزبور اعزام شدند.

 دادستان تنگستان ادامه داد: در بررسی‌های صورت گرفته، خودرو حامل موادمخدر که یک دستگاه پژو ۴۰۵ بود، شناسایی و طی عملیات تعقیب و گریز پلیس و تیراندازی به سوی خودرو و ترکیدن لاستیک عقب، خودرو توقیف و یک نفر قاچاقچی به نام ع. الف بیست ساله و اهل یکی از شهر‌های جنوبی استان فارس نیز دستگیر شد.

 دادستان تنگستان در پایان با بیان این که تحقیقات جهت شناسایی دیگر متهمان احتمالی و بررسی زوایای دیگری از جرم ادامه دارد به خانواده‌ها توصیه کرد که مراقب جوانان خود باشند تا در دام باند‌های مواد مخدر قرار نگیرند.

 

  • منبع : www.mizanonline.com