استخدام حقوقی استخدام حقوقی

26 شهریور 1398
فراخوان جذب پژوهشگر در پژوهشگاه قوه قضائیه

فراخوان جذب پژوهشگر در پژوهشگاه قوه قضائیه

در این فراخوان برای بهره‌مندی از ظرفیت استادان، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان حوزه و دانشگاه و متخصصان رشته‌های حقوق (گرایش‌های مختلف) دعوت به همکاری می نماید .

داتیکان :  پژوهشگاه قوه قضائیه ( برای بهره‌مندی از ظرفیت استادان، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان حوزه و دانشگاه ) دعوت به همکاری می نماید .

در این فراخوان از پژوهشگران و متخصصان رشته‌های حقوق (گرایش‌های مختلف)، فقه و حقوق و مدیریت (دولتی، سیاستگذاری، منابع انسانی) به‌ عنوان پژوهشگر تمام‌وقت و پاره‌‌وقت به‌ صورت حضوری و غیرحضوری دعوت به همکاری شده است.

 

یکی از شرایط و معیارهای جذب، دارا بودن مدرک دکتری تخصصی در رشته‌های مورد نیاز است. دانشجویان مقطع دکتری نیز می‌توانند در این فراخوان ثبت نام کنند.

 

آشنایی کامل با روش‌های تحقیق، برخورداری از سابقه پژوهشی کاربردی و نظری مرتبط، قبولی در مصاحبه عمومی و علمی و تسلط به حداقل یک زبان خارجی از دیگر شرایط جذب در این فراخوان است.

 

پژوهشگران علاقه‌مند می‌توانند فرم درخواست همکاری را از سایت پژوهشگاه به نشانی www.ijri.ir  دریافت کرده و همراه کارنامه علمی پژوهشی خود تا ۱۵ مهر به ایمیل پژوهشگاه قوه قضاییه به نشانی الکترونیکی Farakhan@ijri.ir  ارسال کنند.

  • منبع : http://www.datikan.com/news
کد امنیتی * CAPTCHA reload_32

اخبار مرتبط