حوادث آبان ماه روح و روان جامعه را به شدت آزرده است
27 آذر 1398

حوادث آبان ماه روح و روان جامعه را به شدت آزرده است

باید ضمن دلجویی از خانواده جان باختگان به افکار عمومی با صراحت، شفافیت و شجاعت درباره چگونگی جان باختن عده‌ای از هموطنانمان اطلاع‌رسانی صورت گیرد.

 

 داتیکان : محمدرضا عارف، رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در صفحه اینستاگرام خود ضمن انتقاد از عدم شفاف سازی درباره چگونگی کشته شدن تعدادی از هموطنان در حوادث آبان ماه تاکید کرد که حوادث آبان ماه نباید استخوان لای زخم بماند.

به گزارش داتیکان وبه نقل از آفتاب نیوز متن این یادداشت به شرح زیر است: در جریان افزایش نرخ بنزین و به تبع آن اعتراضات صورت گرفته به این تصمیم در همان زمان طی نامه‌ای به رئیس محترم مجلس پیشنهاداتی را مطرح کردیم از جمله حضور روسای قوا و مسئولان اقتصادی و امنیتی در جلسه غیرعلنی مجلس برای پاسخ دهی به سوالات نمایندگان مردم که متاسفانه این امر صورت نگرفت و اگر هیات رئیسه شرایط حضور مُسئولان را در جلسه غیرعلنی فراهم می کرد حداقل نمایندگان از پیدا و پنهان اتفاقات صورت گرفته مطلع می‌شدند.

 عارف افزوده است: معتقدم حوادث آبان ماه روح و روان جامعه را به شدت آزرده است و باید هرچه سریعتر درباره وقایع صورت گرفته که متاسفانه عده‌ای از هموطنانمان جانشان را از دست دادند، شفاف‌سازی صورت گیرد و حادثه آبان ماه استخوان لای زخم باقی نماند.

نماینده تهران در مجلس در پایان نوشته است: نباید فرصت را از دست داد که بعدها افسوس برخی فرصت‌سوزی‌ها را بخوریم. باید ضمن دلجویی از خانواده جان باختگان به افکار عمومی با صراحت، شفافیت و شجاعت درباره چگونگی جان باختن عده‌ای از هموطنانمان اطلاع‌رسانی صورت گیرد.

 

*برای اطلاع از آخرین همایش‌های حقوقی، تازه‌های نشر حقوقی، استخدام حقوقی، مشاوره حقوقی و سایر اخبار حقوقی به سایت داتیکان مراجعه نمایید.

  • منبع : https://aftabnews.ir