خرید پروانه بهره برداری معادن

با سلام. وقتتون بخیر. شرکت ما برای انجام بهره برداری از معادن نیاز به پروانه بهره برداری دارد. آیا ما میتوانیم بدون اینکه خودمان اقدام به دریافت پروانه کنیم، آن را خریداری کنیم.؟ ممنون از پاسخ گوییتون.

در صورتی که وکیل یا کارشناس حقوقی هستید با ورود به حساب کاربری خود می‌توانید برای این پرسش جواب بنویسید.
فاطمه () سه شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

سلام. طبق ماده 47 آیین نامه اجرایی قانون معادن ، انتقال پروانه بهره برداری نیاز به سند صلح و ارائه حساب حقوق دولتی از طرف انتقال دهنده دارد. همچنین ، توان فنی و مالی انتقال گیرنده برای انجام تعهدات لازم است. در ضمن مجوز های برداشت موقت قابل انتقال نخواهند بود.

مشاهده
مشاهده