سوال حقوقی:

آیا مخفی نمودن بیماری قبل از عقد جرم است؟

با سلام . من و شوهرم یکسال است که ازدواج کردیم بعد از عقد متوجه بیماری صرع ایشان شدم در حالیکه قبل از عقد بیماریشان را مخفی کردند و نگفتند که قرص مصرف می کردند. اکنون با توجه به شرایط اخلاقی و شغلی ایشان که تحت تاثیر از بیماریشان است آیا می توانم درخواست طلاق کنم؟

در صورتی که وکیل یا کارشناس حقوقی هستید با ورود به حساب کاربری خود می‌توانید برای این پرسش جواب بنویسید.
مدیران سایت چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۹

با سلام و احترام

بر اساس ماده 1128 قانون مدنی می توانید مطالبه فسخ نکاح کنید زیرا زوج به مرضی دچار بوده ولیکن خود را سلامت معرفی کرده است.

مشاهده
مشاهده