سوال حقوقی:

اگر در فاصله بین تنظیم مبایعه نامه مبایعه‌نامه تا انتقال سند، فروشنده قیمت را بالا ببرد چه کاری می‌توان انجام داد؟

سلام وقتتون بخیر

سوالی داشتم از خدمت شما

اگر  در فاصله بین تنظیم مبایعه نامه مبایعه‌نامه تا انتقال سند، فروشنده قیمت را بالا ببرد چه کاری می‌توان انجام داد؟

در صورتی که وکیل یا کارشناس حقوقی هستید با ورود به حساب کاربری خود می‌توانید برای این پرسش جواب بنویسید.
مدیران سایت چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۹

در قانون مابین موجر و مستأجر چنین امری پیش‌بینی نشده‌ است، لذا در صورتی که طرفین به این امر رضایت بدهند و در قرارداد ذکر شود، اشکال قانونی ندارد و مستند به ماده ۱۰ قانون مدنی برای طرفین لازم‌الاجراست.

مشاهده
مشاهده
مشاهده