سوال حقوقی:

آیا به فرزند نامشروع ارث تعلق میگیرد؟

سلام . پسری 34 ساله هستم و خانمی که چند سال پیش با او در ارتباط بودم ادعا میکند که فرزندش متعلق به من است و من از این موضوع کاملا بی اطلاع بودم و خبر نداشتم آیا این فرزند حق ارث بردن از من را دارد و بعدا می تواند با آزمایش DNA ثابت کند که فرزند من است و ادعای سهم الارث کند؟

در صورتی که وکیل یا کارشناس حقوقی هستید با ورود به حساب کاربری خود می‌توانید برای این پرسش جواب بنویسید.
مدیران سایت یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹

با سلام و احترام. خیر، در صورت اثبات تعلق فرزند به شما باز هم براساس ماده 884 فرزند نامشروع ارث نمی برد.

مشاهده
مشاهده