سوال حقوقی:

آیا قاتل از مقتول ارث میبرد؟

سلام میخواسنم بدانم آیا کسی که پدر خود را به قتل میرساند از او ارث هم میبرد

در صورتی که وکیل یا کارشناس حقوقی هستید با ورود به حساب کاربری خود می‌توانید برای این پرسش جواب بنویسید.
مدیران سایت دوشنبه ۰۵ آبان ۱۳۹۹

سلام  بر اساس ماده 451 قانون مجازات اسلامی اگر قتل عمدی باشد قاتل از اموال و دیه مقتول ارث نمیبرد  در خصوص قتل خطای محض و یا شبه عمدی از اموال ارث میبرد اما از دیه ارث نمیبرد

مشاهده