سوال حقوقی:

طلاق در حالت مستي صحيح است؟

سلام. همسرم چند شب پيش در يك مهماني در حالي كه ايشان مست بودند و متوجه حرف هاي خود نبود من را طلاق داد آيا فرد مست مي تواند زن خود را طلاق دهد؟ طلاق من صحيح است؟

در صورتی که وکیل یا کارشناس حقوقی هستید با ورود به حساب کاربری خود می‌توانید برای این پرسش جواب بنویسید.
مدیران سایت جمعه ۱۳ فروردین ۱۴۰۰

سلام و احترام. بر اساس ماده ۱۱۳۶ قانون مدني طلاق‌ دهنده باید بالغ و عادل و قاصد و مختار باشد درنتيجه حتي در صورت وجود ديگر شرايط، طلاق شما صحيح نمي باشد.

مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده