سوال حقوقی:

فرجام خواهی از حکم حجر

سلام وقت بخیر می خواستم بدونم حکم حجری که نسبت به یک شخص از دادگاه صادر شده است آیا قابل فرجام خواهی است؟

در صورتی که وکیل یا کارشناس حقوقی هستید با ورود به حساب کاربری خود می‌توانید برای این پرسش جواب بنویسید.
مدیران سایت چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰

سلام و احترام

با توجه به ماده 367 قانون آیین دادرسی مدنی احکامی که راجع به حجر که از دادگاهها ( اعم از بدوی و تجدید نظر صادر شده باشند) قابلیت فرجام خواهی دارند . در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر با موسسه تماس حاصل فرمایید. 02166128096

مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده