سوال حقوقی:

فرجام خواهی در امور حسبی

با سلام. برای پسر من در دادگاه حکمی مبنی بر حجر وی صادر شده است و من در موعد مقرر نتونستم از آن فرجام خواهی کنم . می خواستم بدونم دیگر نمی توانم از حکم صادره فرجام خواهی کنم؟

در صورتی که وکیل یا کارشناس حقوقی هستید با ورود به حساب کاربری خود می‌توانید برای این پرسش جواب بنویسید.
مدیران سایت شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

سلام و احترام

بر اساس ماده 30 قانون امور حسبی در صورتی که شما بتوانید ثابت کنید که به علت وجود عذر موجهی نتوانسته اید در موعد مقرر اقدام به فرجام خواهی نمایید، و تا مدت 10 روز پس از رفع عذر خواستار فرجام خواهی باشید مشروط بر این که از تاریخ انقضاء مدت فرجام بیش از 6 ماه نگذشته باشد، می توانید دادخواست فرجام خواهی را تقدیم کنید. در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر با موسسه تماس حاصل فرمایید . 02166128096

مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده