سوال حقوقی:

حضانت فرزند

سلام وقت بخیر. من و شوهرم با توافق یکدیگر به موجب حکم دادگاه از هم طلاق گرفتیم و دادگاه حضانت پسر 4 ساله ی ما را به من داد. می خواستم بدونم اگر من با شخصی دیگری ازدواج کنم آیا هم چنان حضانت پسرم با من خواهد بود؟ یا دادگاه آن را از من خواهد گرفت؟

در صورتی که وکیل یا کارشناس حقوقی هستید با ورود به حساب کاربری خود می‌توانید برای این پرسش جواب بنویسید.
مدیران سایت شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

سلام واحترام

به موجب ماده 1170 قانون مدنی اگر مادر در مدتی که حضانت طفل با او است مبتلا به جنون شود یا به دیگری شوهر کند حق حضانت با پدر خواهد بود. طبق این ماده چنان چه شما در مدت زمان حضانت طفل با دیگری ازدواج کنید حق تقدم در حضانت شما نسبت به طفل از بین می رود و حضانت با پدر خواهد شد. در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر در این خصوص با موسسه تماس حاصل فرمایید. 02166128096

مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده