سوال حقوقی:

تصرف در اموال از طرف کسی که برای او امین تعیین شده است

سلام روز بخیر. کسی که به واسطه ی عجز از اداره اموال خود برای او بدین منظور امین معین شده باشد اگر در همین حال تصرفاتی در اموال خود بنماید این تصرفات نافذ خواهد بود یا نه؟

در صورتی که وکیل یا کارشناس حقوقی هستید با ورود به حساب کاربری خود می‌توانید برای این پرسش جواب بنویسید.
مدیران سایت دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

سلام و احترام

بر اساس ماده 118 قانون امور حسبی کسی که به عنوان عجز از اداره ی اموال برای او امین معین شده اگر تصرفی در اموال خود بنماید نافذ خواهد بود و امین نمی تواند او را ممانعت نماید. رد صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر در این خصوص با موسسه تماس حاصل فرمایید. 02166128096

مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده