سوال حقوقی:

طلاق از طرف ولی برای صغیر

سلام و خسته نباشید. پسرم صغیر است سال پیش برای او زن گرفتم، اما در حال حاضر با یکدیگر سازش ندارند و همیشه جنگ و دعوا دارند. می‌خواستم بدونم می‌توانم به عنوان ولی زن او را طلاق بدهم؟

در صورتی که وکیل یا کارشناس حقوقی هستید با ورود به حساب کاربری خود می‌توانید برای این پرسش جواب بنویسید.
مدیران سایت چهارشنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

سلام و احترام

بر اساس ماده 1136 قانون مدنی طلاق دهنده باید بالغ و عاقل و مختار باشد. طبق این ماده ولی یا قیم نمی‌توانند، زن مولی علیه خود را طلاق دهند. در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر در این خصوص با موسسه تماس حاصل فرمایید. 02166128096

مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده