سوال حقوقی:

اعطای وکالت به شخصی برای طلاق گرفتن

سلام و عرض ادب. خانمی هستم که می‌خواهم از شوهرم طلاق بگیرم و به دلیل کراهتی که از او دارم نمی‌خواهم خودم در مراحل طلاق حاضر شوم و او را ببینم. می‌خواستم بدونم می‌توانم در این خصوص وکیل بگیرم؟

در صورتی که وکیل یا کارشناس حقوقی هستید با ورود به حساب کاربری خود می‌توانید برای این پرسش جواب بنویسید.
مدیران سایت چهارشنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

سلام و احترام

بر اساس ماده 1138 قانون مدنی ممکن است صیغه‌ی طلاق را توسط وکیل اجراء نمود. باید در این خصوص توجه داشت وکالت برای اجرای صیغه‌ی طلاق، متفاوت از اعطای وکالت برای تصمیم گیری در خصوص اصل طلاق می‌باشد و برای مورد دوم اعطای وکالت امکان پذیر نیست.

درصورت نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر با موسسه تماس حاصل فرمایید. 02166128096

مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده