سوال حقوقی:

آورده‌ی غیر نقد برای تاسیس شرکت با مسئولیت محدود

سلام. طاعات و عباداتتون قبول. من و چند نفر دیگر می‌خواهیم شرکتی در قالب با مسئولیت محدود ثبت بکنیم و در میان شرکای دیگر فقط آورده های من به صورت غیر نقدی و ملک است که می‌خواهیم همان ملک را دفتر شرکت قرار بدهیم. می خواستم بدونم برای این که ارزش ملک مذکور را مشخص کنیم باید کارشناس رسمی دادگستری بیاوریم یا خودمان هر رقمی را توافق کردیم، می‌توانیم روی ملک بگذاریم؟

در صورتی که وکیل یا کارشناس حقوقی هستید با ورود به حساب کاربری خود می‌توانید برای این پرسش جواب بنویسید.
مدیران سایت شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

سلام و احترام

بر اساس ماده 97 و 98 قانون تجارت در شرکت با مسئولیت محدود، تقویم آورده‌های غیر نقد توسط خود شرکاء صورت می‌گیرد و بر خلاف شرکت سهامی، تقویم آورده‌های غیر نقد نیازی به نظر کارشناس رسمی دادگستری ندارد. در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر در این خصوص با موسسه داتیکان تماس حاصل فرمایید. 02166128096

مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده