سوال حقوقی:

زمان تشکیل شرکت با مسئولیت محدود

سلام وقت بخیر. می‌خواستم بدونم در چه زمانی یک شرکت با مسئولیت محدود تشکیل شده تلقی می‌گردد وآیا برای تشکیل شدن شرکت نیاز به ثبت شرکت می‌باشد؟

در صورتی که وکیل یا کارشناس حقوقی هستید با ورود به حساب کاربری خود می‌توانید برای این پرسش جواب بنویسید.
مدیران سایت شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

سلام و احترام

بر اساس ماده 96 قانون تجارت برای این که یک شرکت با مسئولیت محدود تشکیل شده تلقی گردد، این امر منوط به ثبت آن نیست و قبل از ثبت، اگر تمام سرمایه‌ی نقدی تادیه و سهم الشرکه‌ی غیر نقدی نیز تقویم و تسلیم شده باشد،شرکت تشکیل شده تلقی می‌گردد. در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر در این خصوص با موسسه داتیکان تماس حاصل فرمایید. 02166128096

مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده