سوال حقوقی:

تقویم آورده های غیر نقد در شرکت تضامنی

سلام وقت بخیر. من و چند نفر دیگر می‌خواهیم شرکتی تضامنی را تاسیس کنیم. آورده‌ی بقیه‌ی شرکاء به صورت نقدی است و فقط آورده من به صورت غیر نقدی و ملک است که می‌خواهیم این ملک را دفتر و مرکز اصلی شرکت قرار دهیم. می‌خواستم بدونم برای تقویم و ارزش گذاری ملک باید چه کاری را انجام دهیم تا بعدا اختلاف پیش نیاید؟

در صورتی که وکیل یا کارشناس حقوقی هستید با ورود به حساب کاربری خود می‌توانید برای این پرسش جواب بنویسید.
مدیران سایت یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

سلام و احترام

بر اساس ماده 122 قانون تجارت تقویم آورده های غیر نقد در شرکت تضامنی مانند شرکت با مسئولیت محدود توسط خود شرکاء صورت می‌گیرد و در این خصوص نیازی به نظر کارشناس رسمی دادگستری نیست. درصورت نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر در این خصوص با موسسه تماس حاصل فرمایید. 02166128096

مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده