سوال حقوقی:

صدور اسناد تجاری به نیابت از دیگری

سلام و عرض ادب. آیا صدور اسناد تجاری به نیابت از شخص دیگری امکان پذیر است؟

در صورتی که وکیل یا کارشناس حقوقی هستید با ورود به حساب کاربری خود می‌توانید برای این پرسش جواب بنویسید.
مدیران سایت سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

سلام و احترام

بر اساس ماده 227 قانون تجارت ممکن است برات به دستور و حساب شخصی دیگر صادر شود؛ یعنی به وکالت صادر شود. این مقرره به دلیل شباهت حکمی بین برات و سفته و چک، به سفته و چک هم سرایت می‌یابد. در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر در این خصوص با موسسه تماس حاصل فرمایید. 02166128096

مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده