سوال حقوقی:

مدارک مورد نیاز جهت قدرالسهم واحدیا زمین

سلام بنده یک واحد 85متری از اپارتمان 7طبقه 150متری پیش خرید کردم والان فروشنده میخواهد اجرای اپارتمان نیمه کاره را به پیمانکار بدهد.ایااعضا میتواند درخواست قدرالسهم بکنند.مدرارک یا شرایط برای این موضوع چیست؟ ایا نیاز به آخر ؟پایان کاراز شهرداری هست یا نه

در صورتی که وکیل یا کارشناس حقوقی هستید با ورود به حساب کاربری خود می‌توانید برای این پرسش جواب بنویسید.
مدیران سایت چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰

سلام و احترام

بر اساس ماده 17 قانون پیش فروش آپارتمان مصوب سال 1389 درصورت انتقال حقوق و تعهدات پیش‌خریدار نسبت به واحد پیش‌فروش‌شده بدون رضایت پیش‌فروشنده، پیش‌خریدار عهده‌دار پرداخت بها یا عوض قرارداد خواهد بود. طبق این ماده، انتقال تعهدات پیش خریدار نیازی به ارائه مدارک خاصی ندارد و تنها باید رضایت همه شما پیش خربد کنندگان اخذ شود و برای این کار اصلاً نیازی به درخواست قدر السهم از طرف شما نیست . در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر در این مورد با موسسه تماس حاصل فرمایید. 02166128096

مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده