سوال حقوقی:

ماهیّت مبیع در عقد بیع

سلام روز بخیر. آیا امکان دارد که در عقد بیع مبیع یک حق دینی یا حقوق مالی باشد؟

در صورتی که وکیل یا کارشناس حقوقی هستید با ورود به حساب کاربری خود می‌توانید برای این پرسش جواب بنویسید.
مدیران سایت یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

سلام و احترام

بر اساس ماده 338 قانون مدنی که اشعار می‌دارد تملیک عین به عوض معلوم؛ مبیع ما در عقد بیع حتماً باید عین باشد و نمی‌توان دین، منفعت یا حقوق مالی را مبیع قرار داد. بهتر است بدانید که محدودیتی در مورد ثمن نداریم. در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر در این خصوص با موسسه تماس حاصل فرمایید. 02166128096

مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده