سوال حقوقی:

بهای خواسته در دادخواست چه مقداری وارد کنم؟

سلام وقت بخیر. از شخصی مبلغ 47500 یورو طلبکار هستم و با مراجعه به شخص او اعلام کرد که اصلاً توانایی پرداخت در حال حاضر را ندارد. می‌خواستم بدونم اگر بخواهم دادخواست مطالبه وجه علیه شخص تنظیم کنم، باید بهای خواسته را به چه میزانی وارد کنم؟

در صورتی که وکیل یا کارشناس حقوقی هستید با ورود به حساب کاربری خود می‌توانید برای این پرسش جواب بنویسید.
مدیران سایت شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰

سلام و احترام

بر اساس بند 1 ماده 62 قانون آیین دادرسی مدنی اگر پول مورد مطالبه ارز خارجی باشد، ارزیابی آن به نرخ رسمی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ تقدیم دادخواست باید به عنوان بهای خواسته مشخص شده باشد. در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر با مؤسسه تماس حاصل فرمایید.02166128096

مشاهده
مشاهده
مشاهده
مشاهده