سوال حقوقی:

آیا مادر می تواند بدون رضایت پدر قیم فرزند مجنونش باشد؟

پسرمن مطابق نظر دادگاه خانواده مجنون است و من میخواهم قیم او باشم و نمی خواهم پدرش در کارهای قیمومت او دخالتی داشته باشد آیا می توانم بدون رضایت پدرش قیم او بشوم؟

در صورتی که وکیل یا کارشناس حقوقی هستید با ورود به حساب کاربری خود می‌توانید برای این پرسش جواب بنویسید.
مدیران سایت یکشنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۰

سلام و احترام . قیمومت مطابق ماده 4 قانون حمایت خانواده از مواردی است که دادگاه خانواده برای آن تصمیم می گیرد. لازم است بدانید در مواردی که پدر در قید حیات است قیمومت معمولا به پدر داده می شود.

مشاهده
مشاهده
مشاهده